Губаль просить прокуратуру вивчити скандальне “земельне” рішення, прийняте міською радою

Опубліковано:

Голова Закарпатської ОДА звернувся до прокуратури з вимогою вивчити скандальне “земельне” рішення, прийняте Ужгородською міською радою на останньому своєму засіданні на предмет його законності.
Про це Василь Губаль повідомив представникам Ради старійшин Ужгорода – Емілу Ландовському і Емілу Поповичу, колишнім міським головам обласного центру.

Загалом керівник області вважає доречним зробити ревізію резонансного “земельного” рішення міськради – нагадаємо, рішення, що передбачає виділення десяток земельних ділянок, було прийняте на останньому пленарному засіданні сесії й викликало чимало питань від громади. (Саме після тієї сесії тоді в.о. Ужгородського міського голови Віталій Семаль написав заяву про складання повноважень депутата і секретаря ради.)

“Міська рада мала б оприлюднити рішення, показати громаді, як цього вимагає закон. Реагуючи на ці всі події, я звернувся до прокуратури з проханням провести перевірку його законності і правочинності – щоби дати відповідь громаді” – сказав Василь Губаль.
Також він, обговорюючи справи з владою обласного центру, зазначив: “Я готовий підтримати місто, підкласти обласному центру плече, допомагати

Ужгороду – для його людей, для закарпатців. Але я не буду втручатися там, де бачу зловживання”.
Нагадаємо: учора голова області запропонував депутатам міської ради самостійно скласти мандати і йти до виборів. Загалом же керівник краю переконаний, що своє слово щодо влади міста має сказати громада.
Прес-служба Закарпатської ОДА


Про Захід