За “мобілку” бармена – виправні роботи

Опубліковано:

За крадіжку мобільного телефону в одному із розважальних закладів м. Іршава молодого чоловіка Іршавським районним судом засуджено до 240 годин громадських робіт.

З кожним роком кількість крадіжок мобільних телефонів зростає. На жаль, повернути вкрадений телефон вдається не завжди. Багато громадян відносяться до збереження своїх речей легковажно, а зловмисники користуються моментом…
В одному з розважальних закладів Іршави жінка-бармен залишила свій мобільний телефон на бар-стійці, а сам пішла обслуговувати клієнтів. Один із відвідувачів закладу підійшов до бар-стійки замовити пива і побачив там мобільний. Доки барменка виконувала свої обов′язки, наливаючи пиво, злодій забрав її телефон і сховав собі до кишені…

Виявивши відсутність телефону, жінка повідомила про це до Іршавського райвідділу міліції. Правоохоронці відразу вирахували крадія, який поцупив із бар-стійки мобільний телефон вартістю майже 800 грн.
Під час досудового розслідування молодий чоловік вину у вчиненому визнав повністю і щиро розкаявся. Ці обставини судом було враховано при призначенні міри покарання. Відтак за вчинення злочину, передбачено ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка) молодого чоловіка було засуджено до 240 годин громадських робіт.

Сподіваємось, що громадські роботи виправлять крадія і він у майбутньому подібного вчиняти не буде, пише Віта Горзов, Іршавський РВ УМВС.


Про Захід