Українська міліція стане поліцією, а в Хмельницькому проведуть експеримент з ДАІ

Опубліковано:

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у власному блозі на сайті “Української правди” повідомив про початок реформування служби ДАІ.
“Перший крок затверджений до проведення в Хмельницькому. У місті буде перший експеримент. Буде скасовано ДАІ в його теперішньому вигляді. Нова патрульна поліцейська служба, оснащена новими автомобілями, обладнанням, а головне − новими функціями. Спрощені реєстраційні процедури. Впровадження системи електронного контролю за засобами ПДР. Стартувати треба з січня. Роботи і невирішених до кінця деталей багато”. − подробиці і деталі міністр обіцяє надати на найближчому брифінгу в МВС.

Крім того, Арсен Аваков повідомив, що рішенням Кабінету Міністрів затверджено зразки жетонів системи персональних номерів для кожного міліціонера. “У перебігу січень-лютий 2015-го року кожен міліціонер, сподіваюся, до того часу − поліцейський, матиме персональний жетон з особистим номером для носіння на службовій формі при патрулюванні і відповідний номер на шоломі”. − відзначив міністр.


Про Захід