На Закарпатті новий керівник Управління лісового і мисливського господарства

Опубліковано:

Згідно з наказом голови Державного агентства лісових ресурсів України Валерія Чернякова начальником Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства від 18 листопада призначено Михайла Липчея.
Представляли колективу нового очільника надзвичайно важливої для Закарпаття галузі у середу, 19 листопада, сам Валерій Черняков, голова Закарпатської ОДА Василь Губаль та голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

Валерій Черняков наголосив: Закарпаття є особливою областю для галузі, за яку він відповідає. “Лісам належить 51% площі, це найбільша лісистість в Україні. Й зараз дуже неправильно займатися лише тим, аби рубати ліс і продавати його “кругляком”. Слід займатися переробкою й давати робочі місця людям. У цьому напрямку і варто розвивати галузь: переробка і ще раз переробка, і відправляти за кордон уже кінцеві матеріали, а не сировину”.

Вітаючи присутніх на зустрічі фахівців лісової галузі, Василь Губаль закликав: “Усім, хто любить Закарпаття – пропоную об'єднуватися навколо нашого краю. І об'єднуватися навколо нашого “другого” серця – закарпатських лісів. Я починав свою трудову діяльність із лісоруба, і мені болить ця галузь. І якщо й ви так переживатимете за ліс, то він буде окрасою області”. Керівник області сказав новій відповідальній за наш ліс особі: “Михайле Степановичу, Ви маєте досвід, і зараз головне – аби ми не підвели закарпатців. І залучаймо до роботи справжніх професіоналів і патріотів”.

Голова обласної ради акцентував: “З попереднім керівником – Ігорем Фізиком – ми пройшли важку путь, і це був рух не в тому напрямку, що потрібен області. Я вдячний керівнику галузі в Україні, що ми отримали нову надію – нового керівника”. “Маємо сподівання, що збережемо ліси – спадщину для наших дітей, а рубатимемо лише те, що належить по закону” – сказав Володимир Чубірко.
Михайло Липчей, своєю чергою, зазначив, що працюватиме так, аби громада відчула зміни на краще у цій сфері. “Докладу всіх зусиль і сподіваюся на плідну співпрацю з представниками місцевого самоврядування” – каже новий керівник лісової сфери області.

Від управління пана Липчея привітав заступник начальника Федір Гомонай, пообіцявши від колективу: “Постараємося допомогти і віримо, що впораємося з новими завданнями”.

До слова, новий начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства пообіцяв кадрові зміни на місцях, утім, наголосив, що буде індивідуальний підхід до людей та вибір на основі професійних якостей.
Водночас керівник області акцентував, що в лісовій сфері повинні працювати професіонали і патріоти області. До речі, галузь уже підтверджує цю сферу, адже лісгоспи готують дрова та деревину для бліндажів до відправлення в зону АТО нашим військовим.

Підсумовуючи зустріч, голова ОДА наголосив, що такого вотуму довіри досі не мав жоден керівник цієї галузі в області. “Хочемо працювати спільно, маємо надію, що впораємося й що люди побачать добрий результат”.

ДОВІДКОВО. Липчей Михайло Степанович народився 19 квітня 1967 року в с. Рокосово Хустського району. У 1993 році закінчив Московський лісотехнічний інститут, здобувши кваліфікацію інженера-технолога. Трудову діяльність розпочинав із акціонерного колективного товариства “Хустський лісокомбінат” інженером-технологом, а через два роки очолив цей лісопункт. Керував “Хустським держспецлісгоспом”, пізніше працював заступником директора Закарпатського лісотехнічного коледжу. У 2014 році призначений на посаду помічника заступника голови Закарпатської ОДА.
Депутат Хустської районної ради. Одружений, виховує доньку.

Прес-служба Закарпатської ОДА


Про Захід