В.о. мера Ужгорода В.Семаль запевнив, що критичного стану у місті немає і готовий допомогти наступнику (ВІДЕО)

Опубліковано:

Віталій Семаль сьогодні, 17 листопада, запевнив журналістів, що місто цілком готове до зимового періоду, стан справ у місті не є критичним. Він додав, що особисто до четверга говоритиме з депутатами і депутатськими групами, аби обранці нарешті почали працювати.

За словами В.Семаля, у раді є достойна кандидатура і не одна, яка може взятися за керівництво містом. Водночас, каже В.Семаль, разом із секретарем міськради треба одразу обирати його заступників та помічників. Він готовий допомогти наступному секретареві міськради, поділитися досвідом, водночас не збирається працювати у міській раді на правах депутата чи посаді заступника.

Два тижні тому 41 голосом “за” мені довірили стати секретарем Ужгородської міськради, – зазначив Віталій Семаль. – Із цієї трибуни я сказав – якщо є довіра, я готовий працювати. Тиждень минув, я прийшов на сесію, люди не зареєструвалися, нам буквально не вистачило 2 голосів для кворуму. Я розумію, що нема одностайної думки, одностайного бажання працювати і у цьому театрі політичного абсурду я себе не бачу. 10 днів мого керівництва мені було достатньо зрозуміти, що це не моє, і клоуном я не збираюся бути“.

Віталій Семаль не став коментувати, чи залишається він у партії Єдиний Центр, від якої він став депутатом Ужгородської міської ради у 2010 році.

Як відомо, у п'ятницю, 14 листопада, засідання депутатів зірвалося. Сьогодні, 17 листопада, депутати так само проігнорували засідання, у залі зареєструвалося лише 5 обранців.

Наступне засідання депутатів Ужгородської міської ради анонсоване на четвер, 20 листопада.

У п'ятницю, 14 листопада, як відомо, Віталій Семаль написав заяву про звільнення з посади секретаря Ужгородської міської ради та складення із себе депутатських повноважень. Водночас він й надалі є легітимним керівником Ужгорода допоки ці заяви не затвердять депутати. Сьогодні, 17 листопада, Віталій Семаль провів робочу планірку із керівникам структурних підрозділів міськради.

Про Захід


Про Захід