Ужгородець намагався продати заборонену зброю

Опубліковано:

 12 листопада до ужгородської міліції поступило повідомлення про те, що невідомий громадянин на одному з ринків міста, намагається продати металевий кастет.

Отримавши повідомлення, оперативний черговий не гаючи часу направив на місце події дільничних інспекторів міськвідділу міліції. Міліціонери зловили продавця на гарячому – чоловік пропонував випадковим перехожим придбати за певну грошову суму металевий кастет.

Правоохоронці оперативно встановили, особу чоловіка. Ним виявився 38-річний мешканець Ужгорода, який останнім часом зловживає спиртними напоями, веде аморальний спосіб життя й не має постійного місця проживання. Через потяг до оковитої, чоловік позбувся і постійного заробітку, та ще й втратив власне помешкання. Собі на життя заробляє, як то кажуть, знайденим непотрібом у сміттєвих контейнерах міста. Зазвичай підбирає пляшки, картон і металобрухт, які згодом здає в пункти прийому.

Зі слів підприємливого ужгородця, під час чергового “походу” по смітниках, знайшов кастет. Зберігав його за місцем проживання у знайомого. Коли знадобилися гроші вирішив його продати, однак зашкодили міліціонери…
Вилучений предмет направлено на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Закарпатській області. Дана подія зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Відностно правопорушника відкрито кримінальне провадження. Наразі розслідування триває, з'ясовуються всі обставини цієї події, пише Діана Дорогій, Ужгородський МВ УМВС.


Про Захід