Хто керуватиме Іршавщиною?

Опубліковано:

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль у п'ятницю, 7 листопада, представив громаді району Віктора Симканинця, який згідно з розпорядженням Президента України є тимчасово виконуючим обов'язки голови Іршавської РДА. Керівник області наголосив: відтепер чекає, що громада діятиме спільно – і адміністрація, і рада, і представники місцевого самоврядування, об'єднавшись навколо інтересів Іршавщини.

Віктор Симканинець подякував за довіру і висловив сподівання, що разом з активом району працюватиме на користь Іршавщині, зазначивши, що відкритий до співпраці й діалогу.

Голова обласної ради Володимир Чубірко акцентував перед активом Іршавщини, що не варто ділити крісла, а слід діяти заради однієї мети. І попросив мешканців району не зважати на політику, а працювати, втілюючи реформи, що необхідні і Закарпаттю, й Україні.

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль, тримаючи слово перед представниками Іршавщини, у тому числі депутатами районної ради, зазначив, що вбачає у роботі – як в області, так і в районах – кілька пріоритетів, на які варто працювати всім разом. Зокрема, це рух до відмови від російського газу. Він поінформував: зараз у краї розробляють програму енергоощадності, яка передбачатиме перехід бюджетної сфери області на альтернативні системи опалення до 1 жовтня 2015-го року. “Задумка – серйозна, роботи – багато. Чекаю від вас наступного: не розраховувати лише на обласний чи районний бюджет, а й у своїх селах посприяти, щоби в школі чи в садочку облаштувати енергозамінні котли. Який результат дасть стратегія енергоощадності – залежить від наших спільних зусиль. Зараз це вже і справа патріотизму. Доки наші хлопці воюють на фронті, ми теж можемо поборювати агресора в тилу, в тому числі – і у відмові від газу” – зазначив Василь Губаль.

Також голова ОДА попросив районну владу взяти під особистий контроль справи в родинах учасників АТО, дбати, аби вони отримали усю належну допомогу і увагу.

Керівник області акцентував: “Я прошу вас усіх передовсім чути простих людей. І від чекаю цього ж. Але до них маю й окреме звернення. Вимагаю: допоможіть прибрати із ваших структур оцю, так би мовити, “побутову” корупцію – аби люди не змушені бути робити те, до чого їх штовхають, усуньте ці ганебні явища, про які ми всі знаємо. Водночас я гарантую – у нас для вас нема партійних завдань. Є лише спільна задача – працювати для закарпатців”. “Наголошу: ми приїхали до вас просити підтримки й закликати до співпраці, й закликаю діяти так, аби закарпатці бачили, що влада працює для них” – сказав Василь Губаль.

У спілкуванні представників району з головою області йшлося, з-поміж іншого, і про допомогу учасникам АТО та їхнім родинам, і Василь Губаль поінформував, що відтепер в координації допомагатимуть нечиновницькі структури – Рада волонтерів і Комітет солдатських матерів і дружин, які створені на Закарпатті.
Відтак усі спільно побажали новому керівнику Іршавщини сил й успіхів у роботі на користь громади.

ДОВІДКОВО. Симканинець Віктор Юрійович народився 24 вересня 1974 року в с. Ільниця Іршавського району. Має дві вищі освіти: у 2000 році закінчив УжДУ, здобувши фах історика, викладача історії, та у 2010-му – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, здобувши кваліфікацію магістра держуправління.
Свою трудову діяльність розпочав із професії вчителя трудового навчання Ільницької школи-інтернату, потім працював заступником директора цього навчального закладу. З 2004 по 2006 роки обіймав посаду директора Ільницької ЗОШ. Рік працював заступником голови Іршавської РДА, пізніше на різних посадах, зокрема, начальником відділу освіти, заступником начальника служби у справах дітей Іршавської РДА. У 2010 році обраний головою сільської ради с. Ільниця, де працював до цього призначення. Одружений, виховує двох синів.

Прес-служба Закарпатської ОДА


Про Захід