Епідемічна ситуація з ГРВІ в Закарпатській області

Опубліковано:

Як повідомила начальник відділу епіднагляду та санітарної охорони території головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби у Закарпатській області Вікторія Дьордяй за 45 календарний тиждень 2014 року до лікувально-профілактичних закладів області з приводу захворювання на ГРВІ та грип звернулися 3363 особи, що на 7,7% (280 випадків) вище у порівнянні з попереднім тижнем поточного року.

Серед захворілих 64,8% становлять діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення області складає – 28,98 на 10 тисяч населення, що на 27,4% нижче епідемічного порогу. Найвищий показник захворюваності на ГРВІ зареєстровано по м. Ужгород, а найменший у Тячівському та Міжгірському районах. Серед дитячого населення найвищий рівень захворілих реєструється у віковій групі 5-14 років (1064 випадки). Госпіталізовано 3,3% від усіх захворілих, з яких 85,9% діти.

Фахівцями Держсанепідслужби області надалі продовжується моніторинг за рівнем захворюваності населення області на гострі респіраторні вірусні інфекції та проводиться активна інформаційно-роз'яснювальна робота серед населення з метою покращення обізнаності населення з питань профілактики захворювань респіраторною групою інфекцій.

 


Про Захід