В обласній прокуратурі говоритимуть про боротьбу з корупцією

Опубліковано:

24 квітня об 10 год. 00 хв. у прокуратурі Закарпатської області відбудеться прес-конференція прокурора Закарпатської області Володимира Гаврилюка спільно з представником Всеукраїнського руху проти політичної корупції “Під контролем” Мирославом Сімкою за участі начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України Валентини Сеник.

Темою заходу є: “Актуальні питання боротьби з корупцією. Співпраця прокуратури з громадськими активістами у викритті порушень в діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади”.
Представник Всеукраїнського Руху з протидії політичній корупції “Під контролем”, голова ГО “Центр громадського моніторингу та досліджень” Мирослав Сімка  розкаже про головні завдання Руху та результати співпраці з прокуратурою у боротьбі з корупцією.
 
Захід відбудеться за адресою: м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а (малий актовий зал, 3 поверх).
 
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
 
Довідка:
 
Всеукраїнський рух з протидії політичній корупції “Під контролем” діє з травня 2016 року як об'єднання регіональних громадських організацій, які послідовно протягом останніх років борються із корупцією у регіонах України. Наразі до Руху входять близько 70 громадських організацій. Головне завдання Всеукраїнського руху “Під контролем” – систематизація та виявлення ознак корупції в діяльності місцевих депутатів, мерів міст та посадових осіб державних органів влади.
Про Захід