Чоловік ввозив «Audi A4» за підробленими документами

Опубліковано:

Закарпатські митники вилучили автівку через фальсифікацію в документах. Штамп та підпис нотаріуса були підробленими, інформує ДФС у Закарпатській області. 

На митному посту “Лужанка” Закарпатської митниці ДФС припинено спробу ввезення на територію України автомобіля “Audi A4” із підробленими документами. Керував автомобілем із польською реєстрацією громадянин України.

Формою проходження митного контролю громадянин обрав “зелений коридор”. До митного оформлення, як підставу для переміщення через митний кордон України транспортного засобу, громадянин надав свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, паспорт для виїзду за кордон та доручення на право користування транспортним засобом 1996 року випуску, завірене печаткою та підписом польського нотаріуса.

В ході проведення митного контролю працівники митниці вивели автомобіль із “зеленого коридору” та направили в “червоний коридор”.

 При вивченні документів наданих для митного контролю у митників виникла підозра щодо автентичності доручення.

В результаті проведених управлінням протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС аналітично-пошукових заходів направлено запит до польського нотаріуса. Відтак отримано відповідь в якій зазначено, що доручення є підробленим.

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України транспортного засобу з приховуванням від митного контролю шляхом подання митному органу, як підставу для його переміщення підроблених документів. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, автомобіль вартістю 1500 Євро вилучено.

Про Захід