Перечинець приніс до поліції непотрібний йому газовий пістолет

Опубліковано:

Житель Перечинського району добровільно здав у поліцію непотрібний йому газовий пістолет, а свалявець здав для подальшої реєстрації мисливську рушницю.

З першого квітня в краї розпочався загальнодержавний місячник добровільної здачі зброї, під час якого громадяни можуть позбутися нелегальних арсеналів, уникнувши тим самим кримінальної та адміністративної відповідальності. Є вже й перші результати.

У Перечинську поліцію звернувся житель с.Ворочево, який приніс не потрібний йому газовий пістолет марки “Шмайсер” калібру 9 мм. Зброя була легально зареєстрована, проте вийшла з ладу, тож власник вирішив її позбутися.

А житель Сваляви приніс в поліцію мисливську нарізну рушницю калібру 5,6 мм, яку знайшов на горищі свого будинку, що дістався йому у спадок. Зброю чоловік має намір легально зареєструвати на себе.

Нагадаємо, що за нелегальне зберігання зброї та боєприпасів ст.263 Кримінального кодексу України передбачає позбавлення волі на строк від 2 до 5 років. Натомість особа, яка добровільно позбулася незареєстрованої зброї, звільняється від відповідальності. 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Про Захід