Протягом доби поліції зафіксувала 5 нетверезих водіїв

Опубліковано:

Такі випадки фіксувалися у Виноградівському, Іршавському, Рахівському та Міжгірському районах. На усіх правопорушників складено адміністративні протоколи за ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами особами, які перебувають в стані алкогольного сп'яніння).

Першого нетверезого водія мопеду працівники поліції зупинили в с.Шаланки Виноградівського району, оскільки той рухався без захисного шолому. 41-річний місцевий житель мав явні ознаки алкогольного сп'яніння. Драгер засвідчив у нього 2,25 проміле алкоголю, що було зафіксовано працівниками поліції в адмінпротоколі.

Другого нетверезого водія мопеда було зупинено у Рахівському районі. На транспортному засобі були відсутні номерні знаки, а за кермом перебував 23-річний нетверезий хлопець, який ще й до всього не мав водійського посвідчення. Від медосвідчення останній категорично відмовився, тому для складання адміністративних матеріалів правоохоронці залучали свідків.

В Міжгір'ї наряд ГШР зупинив автомобіль марки “Mеrсеdеs Sprіntеr” під керуванням 24-річного жителя району. Хлопець перебував у стані алкогольного сп'яніння та навіть не зміг пред'явити поліцейським жодних документів – ні на право керування транспотним засобом, ні на сам автомобіль. Йому запропонували пройти освідчення на місці, проте він відмовився. Коли порушника доставили в медзаклад, то там він почав всіх ображати нецензурними висловами, хапав поліцейських за форменний одяг, а потім навіть намагався втекти з лікарні. Всім діям правопорушника працівники поліції дали правову оцінку та склали необхідні протоколи. 

 

Двох нетверезих водіїв затримали іршавські ГШР-івці. Водія автомобілю “Fоrd” наряд зупинив за несправність світлових габаритів. За кермом перебував 40-річний місцевий житель, який мав ознаки алкогольного сп'яніння. Це підтвердилося в районній лікарні, де у водія зафіксували 1,4 проміле алкоголю. Другий нетверезий водій був затриманий на тій же вулиці Іршави, що і попередній. Керував автомобілем “Jeep” нетверезий 35-річний місцевий мешканець. У нього виявили 1,3 проміле алкоголю.

Усі складені адміністративні протоколи поліція направить до суду, для прийняття остаточного рішення та обрання міри покарання.

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області

Про Захід