Мукачівські депутати звернулися до уряду

Опубліковано:

            До виконавчого комітету Мукачівської міської ради звернулася Асоціація об'єднань співвласників багатоквартирних будинків “Закарпаття” із листом щодо неможливості взяти участь в урядовій програмі з енергоефективності у зв'язку із змінами, внесеними до постанов Кабінету Міністрів України .Депутати міськради прийняли звернення до уряду з своїми пропозиціями.

            Даними змінами, зокрема, передбачено, що: ” у разі коли позичальником є об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельний кооператив обов'язковою умовою для включення уповноваженою установою відомостей до зведеного реєстру позичальників є подання таким позичальником, крім підтверджуючих документів, документів (актів, довідок тощо), що підтверджують наявність приладу обліку теплової енергії (лічильника) в багатоквартирному будинку, взяття такого приладу на абонентський облік теплопостачальною організацією та його використання для розрахунків за спожиту теплову енергію (крім випадків встановлення приладу обліку теплової енергії (лічильника) в ході впровадження енергоефективних заходів відповідно до цього Порядку)”.

            “Однак, враховуючи те, що рішенням 6-ї позачергової сесії Мукачівської міської ради 6-го скликання від 09.02.2011 року №106 “Про стан фінансово-господарської діяльності ММКП “Мукачівтепло”, після закінчення опалювального періоду 2010-2011 рр. котельні м. Мукачева ліквідовано, централізоване теплопостачання відсутнє, подання відповідних документів ОСББ/ЖБК, для участі у зазначеній Програмі, з передбаченого переліку, неможливе.

            Таким чином, виходячи з об'єктивної необхідності у вирішенні даного питання, Мукачівська міська рада Закарпатської області просить Вас переглянути постанову Кабінету Міністрів України від 08 лютого 2017 р. №69 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 243 і від 17 жовтня 2011 р. № 1056″ та внести до неї відповідні поправки з врахуванням особливостей населених пунктів, в яких централізоване теплопостачання відсутнє”, – йдеться у тексті звернення.

Мукачівська міськрада

 

Про Захід