В Берегові відкрилася виставка Золтана Гоголи – художника у четвертому поколінні (Фото)

Опубліковано:

У фойє Будинку культури відбулося відкриття виставки образотворчого мистецтва 35-річного художника Золтана Стефановича Гоголи, викладача мистецтва в угорській гімназії та Березькій ЗОШ І-ІІІ ст. Слід сказати, що у 2005 році він здобув вищу освіту на факультеті образотворчого мистецтва Прикарпатського університету ім. В. Стефаника у м. Івано-Франківськ, а у 2006 р. закінчив курси підвищення кваліфікації у м. Ваш (Угорщина).

У експозиції, яку урочисто відкрили начальник міського управління культури Оксана Радик, мер Берегова Золтан Бабяк, методист райуправління культури та туризму Ольга Сакалош, понад 20 картин, написаних олією. Ціна деяких творів цього художника у четвертому поколінні – 2,5 та навіть 4 тисячі гривень. За словами міського голови, який подякував авторові за важкий художній труд, його полотна можуть скрасити буд-які мистецькі заходи. Не поганьбиться придбати їх також міська рада.

Між іншим, Золтан Гогола є членом й одним із засновників творчих об'єднань майстрів декоративно-образотворчого мистецтва “Арт-Тиса”, “Берег”, представляв Берегівщину в Ужгороді, Мукачеві, Хусті та низці міст і містечок Угорщини. Відрадно, що виставка полотен цього творчого містянина експонується у дні роботи традиційного Міжнародного фестивалю вина, а діятиме до 24 березня. За словами відвідувачів Ольги Матей, Елеміра Ковача, Світлани Чирибан, його картини світлі, немов людська душа, їхні барви несуть позитив.

Михайло СИНЬООКИЙ

Про Захід