Результати музичної олімпіади «Голос країни»

Опубліковано:

Із 24 по 27 листопада 2016 року в Києві проходила Х Всеукраїнська музична олімпіада "Голос країни", яка проводиться для виявлення талановитих українських музичних виконавців, заохочення видатних педагогів, а також нагородження передових музичних навчальних закладів країни. У творчих змаганнях вдруге взяли участь та стали переможцями 19 учнів та народний хор "Астра" викладачів Ужгородської дитячої школи мистецтв.

Диплом „Лауреата І та ІІ ступеня" отримали:
Кушнірук Софія (фортепіано, 8-9р.) викладач Поратунська С.В.
Футько Вероніка (вокал, 8-9р.), викладачі Лучан З.І. –Гаковець Н.Є.
Балог Юліана (фортепіано,14-15р.) викладач Генова В.О.
Кришінець Христина (домра,14-15р.) викладачі Маніца Л.О. – Заяць К.В.
Кульомза Єва (фортепіано, 6-7р.) викладач Гаковець Н.Є.
Поляк Сергій (баян, 8-9р.) викладач Федурця Т.В.
Громова Каріна (вокал, 12-13р.) викладачі Швайгер Н.Л. – Гораль М.О.
Шітт Дарина- Патриція (скрипка, 14-15р.) викладачі Рояк К.А. – Дубровка С.В. 
Викладачі школи мистецтв, які взяли участь в олімпіаді, отримали Дипломи за вагомий внесок у професійну музичну освіту та високий рівень підготовки учасників Всеукраїнської музичної олімпіади "Голос країни".

За результатами загальнокомандного заліку навчальний заклад вдруге отримав звання "Кращий музичний навчальний заклад України" і сертифікат на 10 000 гривень. Це вперше за період проведення олімпіади один навчальний заклад протягом року отримав таке звання двічі (у лютому 2016 р. та в листопаді 2016 р.). Директор Всеукраїнської музичної олімпіади "Голос країни" Ганна Росенко особисто запросила на розмову та привітала директора Ужгородської дитячої школи мистецтв Наталію Громову за організацію та участь у олімпіаді, за високі досягнення вихованців та вагомий внесок у розвиток вітчизняної культури.

Про Захід