Перший День Нацполіції в Ужгороді: поліцейські влаштували справжнє шоу для містян (Фоторепортаж)

Опубліковано:

Сьогодні, 4-го серпня, в Ужгороді на площі перед Закарпатським обласним музично-драматичним театром було гучно, цікаво і моментами навіть страшно. Лунали вибухи, стрілянина та скрипіли автомобільні гальма. До першого дня Національної поліції в Україні правоохоронці влаштували ужгородцям насичене і яскраве свято, в якому, до слова, містяни змогли безпосередньо взяти участь.

Поліцейські показували прийоми рукопашного бою, звільняли заручників із використанням зброї, піротехніки, бронещитів тощо. Службові собаки затримували "злочинців", шукали зброю та наркотики. Поліцейські на автівках демонстрували блискучі маневри і володіння технікою. Поруч розташувалася виставка зброї і техніки.

Охочі містяни могли спробувати себе у ролі злочинців, які втікають від поліції. До речі, декому навіть вдавалося втікти в патрульних. Також на заході представили велопатруль, який працюватиме в місті.

Найменшенькі читали вірши про поліцію, а на "сцені" виступив оркестр Головного управління Нацполіції області, танцювальний колектив "Джерельця Карпат" та ВІА "Сузір'я", а самі патрульні вправно виконали "танець регулювальників".

"Про Захід"

Про Захід