В Одесі патрульні Ужгорода та Мукачева затримали “валютчика”

Опубліковано:

У суботу, 29-го липня, близько 12:30 на патрулюванні в Одесі ужгородський патрульний разом із патрульними міста Хмельницька помітили двох невідомих осіб. Чоловіки знаходились біля проїжджої частини та мали при собі велику кількість грошей.

Через деякий час до чоловіків під'їхав автомобіль, через вікно якого почали здійснювати обмін валют. Громадян затримали та доставили до Суворівського відділу поліції для надання пояснень щодо порушення правил про валютні операції.

У відділку підозрюваний кинув гроші у сміттєвий бак туалету, а через декілька секунд полісмени помітили, як до того ж туалету зайшов працівник нацполіції та, покопирсавшись в смітнику, забрав гроші і пішов геть.

Спільними діями ужгородські та хмельницькі патрульні затримали працівника та передали його безпосередньому керівнику.

У підозрюваного в порушеннях правил здійснення валютних операції чоловіка в присутності свідків вилучили кошти на суму близько 4500 доларів США. Справою займаються слідчі.

10 патрульних Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева знаходяться у відрядженні в Одесі. Саме в цей час на території сонячного узбережжя значно підвищується рівень злочинності. На допомогу одеським колегам патрульні поїхали в червні і перебуватимуть впродовж всього курортного сезону.

Ужгородські та мукачівські полісмени з перших днів патрулювання стали показувати результати роботи.

Про Захід