Безоплатну первинну правову допомогу надають в Головному управлінні ДФС у Львівській області

Опубліковано:

Головне управління ДФС у Львівській області  повідомляє, що щовівторка та щочетверга з 10.00 год. до 11.00 год. кваліфікованими спеціалістами  здійснюється надання  безоплатної первинної допомоги особам з питань, що належать до компетенції контролюючого органу.

        Особистий прийом осіб,  які потребують  безоплатної первинної правової допомоги, здійснюється посадовими особами управління правової роботи Головного управління ДФС у Львівській області у приймальні громадян, яка розміщена за адресою: м.Львів, вул. Стрийська, 35, кімната 105. Особистий прийом відбувається за попереднім записом.

Записатися на прийом можна за тел.: (032) 297-30-91, 297-36-85.

Довідково: Відповідно до вимог статті 7 Закону України від 02.06.2011 №3460 “Про безоплатну правову допомогу” (із внесеними змінами та доповненнями)  безоплатна первинна правова допомога – це вид державної гарантії,  що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок  їх  реалізації,  відновлення  у  випадку  їх порушення та порядок оскарження рішень,  дій чи бездіяльності органів державної влади,  органів  місцевого  самоврядування,  посадових і службових осіб. Безоплатна первинна правова  допомога  включає  такі  види правових  послуг:

 1) надання  правової    інформації;

 2) надання консультацій і роз'яснень з правових питань;

 3) складення   заяв,  скарг  та  інших  документів  правового характеру(крім документів процесуального характеру);

4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Також, право на безоплатну первинну правову  допомогу згідно із Конституцією України та статтею 8 Закону України від 02.06.2011 №3460 “Про безоплатну правову допомогу” (із внесеними змінами та доповненнями)  мають усі особи, які перебувають під юрисдикцією України (усі громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства (в тому числі біженці), які перебувають на території України на законних підставах ).

Про Захід