16-поверхівку штукатурять і фарбуватимуть – на ремонт отримали понад мільйон гривень

Опубліковано:

З кінця жовтня розпочалися ремонтні роботи фасаду ужгородського “хмарочоса” – 16-поверхового житлового будинку по проспекту Свободи, 2. 

Зараз там працює ремонтна бригада, яка відбиває стару штукатурку і наносить нову. Після цього буде забезпечена підготовка до фарбування фасаду. Крім цього, до початку холодів мають бути виконані роботи з очищення і ґрунтування оголеної арматури. 

Ці роботи виконуються у плані реалізації програми ЄС\ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду”. Проектом передбачається отримання коштів від Європейського Союзу, з міського бюджету, а також, частково, від ОСББ. 

Відтак для реалізації проекту “Проведення капітального ремонту фасаду житлового будинку по пр.Свободи,2” була затверджена кошторисна вартість, що складає 1 183 086 грн. З них із з бюджету міста було вирішено надати 832 816 грн, частина коштів була отримана від ПРООН – 291 165 грн, залучені кошти від ОСББ – 59 105 грн.

Зараз 16-поверхівку штукатурять вдруге за всю історію її існування, а згодом ще і пофарбують. Для цього вже навіть вибрали три номери фарби, запевнили у департаменті міського господарства.

Про Захід 

Про Захід