Підписи на сесію по недовірі Щадею зібрані

Опубліковано:

Інформація про те, що ініціатори скликання позачергової сесії Ужгородської міськради для обговорення висловлення недовіри міському голові Ужгорода Віктору Щадею, зібрали необхідний 21 депутатський підпис, підтвердилася.
Вчора в фейсбук-групі “Ужгород” про це повідомив анонімний користувач “Моє місто Ужгород”.
Інформацію Про Захід підтвердив заступник міського голови Ярослав Шафарь. “Дійсно, ініціатори скликання позачергової сесії добре попрацювали з депутатами й зуміли дібрати необхідні їм підписи. Але чи буде сесія, на даний момент невідомо, оскільки заяву ще не зареєстрували”.
Цілком можливо, що й не зареєструють, вважає, пан Шафарь, бо вже через 10 днів повинна відбутися чергова сесія.
“На мою думку, слід було скликати позачергову сесію відразу, як тільки про неї заговорили. Немає в цьому нічого надзвичайного. Провели б і закрили цю тему. Натомість нині нею спекулюють, хто завгодно”, – додав Ярослав Шафарь.
Нагадаємо, виконуючий міського голови Віктор Щадей погодився на скликання позачергової сесії під тиском людей, що протестували проти його кадрової політики, зокрема звільнення двох директорів ЖЕКів. Однак потім питання зайшло в глухий кут, оскільки опоненти в.о. мера зуміли зібрати лише 18 голосів.
Раніше, в коментарях Про Захід більшість депутатів висловлювали думку, що призначати нового в.о. недоречно.


Про Захід