Берегівська лікарня отримала два нові реанімобілі

Опубліковано:

2 серпня Берегівська центральна районна лікарня отримал два автомобілі типу “А” та “В” екстреної медичної допомоги (реанімобілі) марки “Peugeot Boxer”, що обладнані дефібриляторами, апаратами штучного дихання, кондиціонерами. Їх отримала Берегівська станція екстреної медичної допомоги.

“Берегівщина потребує 9 таких автомобілів, а наразі є 8. Зараз ми очікуємо ще на 1 такий транспортний засіб та сподіваємося, що незабаром отримаємо і вкрай потрібний сучасний реанімобіль”,- зауважила головний лікар станції Ганна Басараба.
При зустрічі з керівництвом району та міста, медпрацівники висловили також свої потреби та сподівання. Одним з питань є можливість додзвонитися на “швидку”. За потреби можна телефонувати 103, (03141) 43003, 0661096371. Однак, телефонуючи зі стільникового “112” поза межами Берегова виклик мобільний оператор може переадресувати на диспетчерів, наприклад, Мукачева чи Іршави. А це зайве витрачання хвилин. Представники влади пообіцяли у вирішенні і цього питання.
Нарікали медики і на хибні виклики з Окремого хутора, де мешкають роми. За ніч дзвінків звідти може бути більше десятка, хоча реальної потреби у “швидкій” там нема. Однак ігнорувати прохання про допомогу в лікарні не мають права. Такі хибні виклики створюють великі незручності у роботі – існує загроза не встигнути туди, де реально потрібна допомога фахівців.
Відповідно йшлося про те, аби організувати у районі Окремого хутора цілодобову роботу фельдшерського пунку, аби кваліфікований фахівець міг визначити потребу приїзду карети швидкої допомоги.
Мукачево.net

 


Про Захід