В Ужгороді для дітей відкрився Простір цікавого життя: з розумними іграшками і найкращими книжками

Опубліковано:

Діти підштовхнули засновників – Еліну та Бориса –  до створення “Буксвіля” – Простору цікавого життя. Такої інтелектуально – ігрової території в Ужгороді бракувало. Тут дозволяють бешкетувати, фантазувати, творити, мріяти, дорослішати і навпаки, яскраво відчувати дитинство і поринати в нього “з головою”.

“У час стрімкого розвитку дітей, потрібно завжди їх дивувати, саме це ми і зробили – каже Еліна. – А у мене двоє дітей: одна дуже любить читати та творчо проводити час, а інший дуже любить гратися у Лего, при чому завжди фантазує. Борис має невгамовну донечку, яка  захоплюється дивовижними дитячими книжками та  дівчачими Lego героями.”

Книгарні в Ужгороді є, а ось клуб-магазин дитячої літератури, це – новинка. Завжди хочеться торкнутися книги, полистати, зустрітися з автором чи ілюстратором. А якщо знайти і таке коло дітей, що читають – цікавіше буде вдвічі усім.

У “Буксвілі” поєднали читання і розвиваючі ігри. Діти віком від 2 років можуть приходити і складати конструктори Lego. Тим самим розвивати увагу, здатність зосередитися, отримати знання про рахунок, форми, пропорції, розвивати дрібну моторику рук. Під час гри вони вчаться фантазувати та творчо мислити, спілкуватися один з одним, влаштовуючи спільні ігри та поважати свій і чужий труд. 

До 4 років діток запрошують з батьками, старші перебувають під наглядом педагогів, один з яких – спеціаліст з англійської мови, згодом тут будуть розмовляти з дітьми англійською. Прищеплювати любов до книги тут знають як: через гру, яскраві малюнки, турботу дорослих. На поличках просто неймовірні дитячі книжки: яскраві, захопливі, розумні. 

Правильно підібрана книга дозволить дитині побачити світ яскравим, чарівним і казковим, запросить в незабутні пригоди, які назавжди залишаться в його пам'яті.

“Книжки підібрані найкращі, випадкових тут нема. Ми всіх їх прочитали. Асортимент буде постійно поповнюватися українською, російською та іноземними мовами. Кілька разів на тиждень педагоги читатимуть книжкаи дітям різного віку”, – коментує Еліна.  Поки літні канікули, такі “читальні” відбуватимуться кілька разів на тиждень. Вже у п'ятницю читаємо разом, знайомимося з головним мікробом Кашлем ХIII-им, вивчаючи “Азбуку здоров'я” та робимо колаж.Планують зустрічі з авторами, влітку за молочними коктейлями, взимку – за чаєм. У недалекій перспективі і відзначення днів народжень, конкурси зі складання конструкторів та багато цікавих речей. А ще тут готуватимуть спеціальні подарункові книжкові набори для новонароджених! Для батьків теж облаштована зона, де можна перепочити за чашечкою кави. Діти та батьки мають бути бешкетниками, вважають тут, і кажуть, що на території Простору цікавого життя можна робити все, що безпечно для життя. До речі, батьки можуть спостерігати за своїми чадами в он-лайн режимі. Тут спеціально встановили камери і життя “Буксвіля” видно як на долоні.

Чи складно було реалізувати таку цікаву ідею? “Не складно, бо я це бачу, я живу цим і орієнтуюсь на своїх дітей”, – Еліна захоплено демонструє просторий зал із світлими меблями. Яскравими плямами у цьому просторі є набори конструкторів, книжки та малеча, яка тижнями спостерігала через вікно приготування до відкриття, а тепер з радістю майструє кораблі, будиночки, казкових чудовиськ. 

Слідкувати за подіями незвичайного місця в Ужгороді можна і в соцмережах 

https://www.facebook.com/bookswill?_rdr  http://vk.com/bookswill

 

Про Захід