Невдовзі кожен зможе взяти участь у тренінгу “Танець відносин”

Опубліковано:

Програма “Гонги-фесту”, який розпочнеться уже сьогодні, поповнилася ще однією цікавою подією. Рамуне Трунце з Вільнюса проведе тренінг “Танець відносин”, який дозволить не тільки вилікувати тіло та зцілити душу, але й принести задоволення. 

Рамуне – найкращий фахівець з танцювально-рухливої терапії Литви, яка зі своїми тренінгами дуже активно подорожує всією Європою. Жінка є засновницею центру “Патірімортас” у Литві, 12 років займається гештальт-терапією, 7 років практикує танець рухової терапії, театральні імпровізації, процесуальну роботу з тілом, серцем та душею. Має освіту практичного психолога та режисера.

“Така терапія дарує внутрішню силу та свободу, дозволяє досягнути гармонії у відносинах з собою та навколишнім світом, відчути гармонію розуму, душі та тіла, стати товаришем самому собі та жити із задоволенням та радістю”, – зазначила організатор фестивалю Світлана Черняхова

На міні-тренігу, який триватиме 2,5 години, можна знайти відповіді на питання:

 Як можна бути в контакті з іншими людьми і залишатися собою?

 Як можна зберігати та розвивати відносини?

 Коли і як потрібно зберігати кордони у відносинах?

 Які несвідомі сили беруть участь в людських відносинах?

Організатори стверджують, що кожен учасник зможе побачити в собі нереалізовані можливості та якості і, що найголовніше, навчитися слухати неповторний голос свого тіла і слідувати йому.

Тренінг відбудеться 24 травня о 12:00 за адресою: м.Ужгород, вул.Берчені, 5

Вартість участі – 170 грн.

Бажано взяти із собою легкий зручний одяг.

Нагадаємо, що сам фестиваль розпочнеться уже сьогодні, 21 травня, о 19:00 на площі Театральній в Ужгороді.

Агентство комунікацій ПАЗЛ

Про Захід