Культура

В Ужгороді буде весела фотовиставка

 Участь можуть брати професіонали й любителі, які знімають навіть на смартфон. Про це повідомляє “РІО”.  Публікуємо текст від організаторів.

“Увага, любителі видошукача і кнопки затвору, повелителі витримки і діафрагми! Ми пережили непросту зиму і складний рік. Але весна, як і було обіцяно, настала. А з нею прийшли довші деньки, сонячні промені, радісні усмішки, широко відкриті очі і чудеса, яких довкола повно. Варто їх лише бачити.
Упевнені: усі, хто має фотокамеру (або хоча б смартфон) та метке око – гарантовано мають у своєму архіві веселі, смішні, позитивні кадри. Поділіться ними з ужгородцями та гостями нашого міста! Згода?

Якщо так – то Корпорація свят “Не Понял” та провулок “Гірчичне зерно” оголошують Фотоконкурс-виставку під назвою “Відділ кадрів”. “Відділіть” свої найвеселіші кадри, надішліть їх нам, а після оцінки професійним журі і відбору найкращих – приходьте 1 квітня, у Всесвітній день сміху на відкриття виставки 24 найкращих робіт у провулок “Гіричне зерно”. Буде весело! Але тільки, якщо ви надішлете нам найкумедніші фото, які потрапили до вашого об'єктиву.
Найкращим – участь у виставці, переможцям – призи і сувеніри, усім – радість і веселощі!”, – повідомляють організатори.

Вимоги:
– Фотографії повинні бути веселими і позитивними. Інших обмежень нема.
– Це повинні бути саме фото, зроблені вами. Не Інтернет, не фотошоп.
– Розмір фото – 30х45 см, 300 dpi.
– Від одного автора – не більше 3 робіт.
– Роботи приймаються до 29 березня включно на адресу [email protected]
– У листі вказуйте П.І.Б. автора та контактний телефон, у темі пишіть “Відділ кадрів”.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

32 − = 29