На Тернопільщині вшанували ліквідаторів ЧАЕС

Опубліковано:

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч людей. Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь, завдала непоправних втрат.

Сьогодні, 26 квітня, виповнилось 38 років від дня наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Світ сколихнула аварія на атомній електростанції, розташованої в колишньому райцентрі Київської області місті Чорнобиль. 

Цей день особливий і трагічний для українців, адже багатьох ліквідаторів уже немає в живих. Серед них – і колишні працівники органів внутрішніх справ. Вони одними з перших були відряджені для того, щоб усунути наслідки найбільшої техногенної катастрофи. 

Біля пам’ятника Жертвам Чорнобильської катастрофи в Тернополі зібралися жителі міста та області, представники органів місцевого самоврядування, правоохоронці та рятувальники, аби вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя, рятуючи світ від руйнувань хімічного вибуху, та покласти квіти. Присутні згадали про подвиги ліквідаторів та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв.        

Заступник керівника поліції Тернопільщини Михайло Білецький вручив відзнаки колишнім співробітникам-героям органів внутрішніх справ, які, жертвуючи здоровʼям, поїхали ліквідовувати наслідки катастрофи.

«Поліцейські Тернопільщини дякують усім, хто не шкодуючи себе, працював у зоні техногенного лиха та боровся з невидимим ворогом – радіацією. Ви врятували світ! Дякуємо за ваш подвиг! Пам‘ятаємо…»

Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Про Захід