Чому в Зарічові нема газу – пояснює Закарпатгаз

Опубліковано:

Мешканці села Зарічово на Перечинщині перебувають без газу. Щоправда, не всі, а почергово: вулиця за вулицею. Причина – заміна комбінованих будинкових регуляторів тиску у дворогосподарствах споживачів. Комбінований будинковий регулятор тиску газу (КБРТ) – пристрій, який знижує тиск газу – із середнього на низький. Також КБРТ автоматично підтримує вихідний тиск на необхідному рівні та забезпечує припинення подачі газу, якщо стався аварійний стрибок тиску. У Зарічові за програмою модернізації газових мереж уже замінили 120 КБРТ, а усього замінять 519 таких пристроїв.

«Щодня бригада працівників АТ «Закарпатгаз» проводить роботи на окремій вулиці, мешканців якої завчасно попереджають про тимчасові незручності. Все, що треба від споживачів – допускати наших працівників на територію дворогосподарства для заміни пристроїв та подальшого відновлення газопостачання», – зазначає керівник Перечинської дільниці АТ «Закарпатгаз» Андрій Готько.

За словами технічного директора АТ “Закарпатгаз” Сергія Козаря, ці роботи проводяться в рамках програми з модернізації першочергових об’єктів критичної інфраструктури по конкретній газорозподільній станції, а саме – ГРС Перечин. Вона забезпечує газом споживачів села Зарічово. У разі, якщо споживачі з певних причин не допускають газовиків до здійснення робіт із безкоштовної заміни КБРТ, у подальшому, в разі поломки старих приладів, їм доведеться здійснювати придбання та встановлення за власний кошт. Орієнтовна вартість у такому разі становитиме 5 тис грн.

«З огляду на вищезазначене, переконливо просимо використати надану можливість та посприяти нашим фахівцям у виконанні необхідних робіт», – пояснив Сергій Козар.

Пресслужба АТ «Закарпатгаз»

Про Захід