Члени Ради суддів України відвідали районний суд в Іршаві

Опубліковано:

Під час виїзного засідання Ради суддів України, яке проходило в Ужгороді, члени РСУ ознайомилися з роботою Іршавського та Хустського районних судів. В робочій поїздці їх супроводжували голова Закарпатського апеляційного суду Ганна Фазикош та начальник територіального управління ДСА України в Закарпатській області Олександр Кошинський. Обґрунтовуючи відвідини цих судів, очільниця апеляційної інстанції краю зазначила, що саме на їхньому прикладі хотіли показати, як можуть виглядати сучасні суди і що можна зробити, раціонально використовуючи державні кошти.

Гості були приємно вражені приміщенням райсуду в Іршаві, який нині є взірцем якості надання послуг та комфорту. Будівлю після нищівної пожежі у 2016 році відреставрували 2,5 роки тому.

«Були кошти і за два роки ми змогли не тільки відбудувати суд, а й збільшити його квадратуру за рахунок добудови одного крила із залами судових засідань, звести повноцінний другий поверх із робочими кабінетами для суддів, модернізувати проєкт і завести сюди всі наявні у судовій системі інноваційні технології», – зазначив Олександр Кошинський.

Нині в установі працює 6 суддів, які мають у своєму розпорядженні чотири зали судових засідань і повноцінні офіси для помічників та секретарів, їх роботу забезпечують працівників апарату, а впродовж року тут розглядається понад чотири тисячі справ. Всі приміщення обладнані сучасними засобами відеоконференцзв’язку, встановлено новітнє серверне обладнання, працює автономна система опалення тощо.

Закарпатський апеляційний суд

Про Захід