На Закарпатті затримали нелегальних мігрантів, які чагарниками пробиралися до Угорщини (Фото)

Опубліковано:

Прикордонники Чопського загону затримали в Ужгородському районі трійку іноземців, які намагалися дістатися Угорщини поза пунктами пропуску.

Про можливу спробу перетину кордону групою незаконних мігрантів військовослужбовців відділу «Соломоново» проінформували колеги з оперативно-розшукового підрозділу загону. На вказану ними ділянку одразу вислали групу реагування та оперативних співробітників.У ході пошукових заходів за декілька десятків метрів від держрубежу прикордонники затримали групу чоловіків, які чагарниками пробиралися у напрямку сусідньої країни. Усі троє мали при собі паспортні документи громадян Індії та посвідки на тимчасове проживання в Україні.

Як встановили оперативники, іноземці прибули в Україну у законний спосіб та навчалися в одному з вишів Одещини. Спершу вони вирішили поїхати за кордон потягом. Однак, за словами затриманих, місцеві повідомили їм, що угорські прикордонники, швидше за все, відмовлять їм у пропуску, тому залишивши на вокзалі свої речі, пішли «зеленим» кордоном.

Затриманих доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення обставин справи, їх притягнуть до відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Подальшу долю правопорушників вирішить суд.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України

Про Захід