Віднедавна рівненські водії, які порушили правила дорожнього руху і їм виписали штраф, можуть внести кошти через термінал у будь-якому відділенні ДАІ з допомогою платіжної картки.
Одна з банківських установ передала на ці потреби обласному ДАІ 19 мобільних терміналів, повідомляє “Все”. Досі в інспекторів було лише два таких пристрої.
Правоохоронці зауважують, що користуватися терміналом дуже просто і безпечно. Оплатити ж можна лише штрафи які можуть накладати працівники Державтоінспекції.
