8 Березня івано-франківців можуть залишити без електрики

Опубліковано:





Івано-Франківське КП “Дирекція замовника” заборгувало за спожиту електроенергію цьогоріч понад 400 тис. гривень. Енергетики погрожують припинити подачу струму до об'єктів, які належать боржнику: гуртожиткам і житловим будинкам.

У ПАТ “Прикарпаттяобленерго” кажуть щр робили неодноразові спроби порозумітися з боржником, однак результату це не дало, повідомляє “Курс”. Ніяких дієвих кроків для вирішення ситуації вжито не було.

Енергетики кажуть, що у випадку відсутності оплати, припинять електропостачання уже 6 березня.


Про Захід