Хтось воює, хтось жертвує, а дехто краде…

Опубліковано:





В обласному центрі Волині затримали 21-річного мешканця Київщини, який украв скриньку з пожертвами для поранених бійців АТО.

Молодик приїхав у Луцьк до бабусі. І за тиждень встиг чотири рази “відзначитися” крадіжками, повідомляє “ВІП”.

В аптечній скриньці було кількасот гривень. Оперативники швидко взялися за справу, бо розкриття такого злочину вважали справою честі. Власник аптеки виявив бажання відзначити оперативника, який затримав крадія, і в урочистій обстановці вручив Павлу Малашевському нагороду.

Триває слідство.


Про Захід