Ресторану «Варош» дозволили працювати до півночі

Опубліковано:





Ресторан “Варош”, що знаходиться на пл. Петефі над управлінням праці та соцзахисту населення Ужгородської міськради, зможе працювати до 00.00.

Такий графік сьогодні, 4 лютого, погодили на засіданні Ужгородського міськвиконкому.

Як повідомлялося, напередодні “Варош” просив цілодобовий режим роботи, однак за ініціативою міського голови Віктора Погорелова дозвіл не дали. До тепер ресторан мав дозвіл працювати до 22.00

Про Захід


Про Захід