Учора на Львівщині стався вибух

Опубліковано:





На вул. Яремчука с. Наварія Пустомитівського району Львівської області учора, з березня, вибухнув газовий котел.

Прилад знаходився у підвалі одноповерхового будинку. Вибухова хвиля вибила вікна і вхідні двері підвалу, пошкодила металопластикове вікно, повідомляють “Варіанти”.

Через НП власник будинку, чоловік 1943 року народження, отримав опіки ІІ-ІІІ ступеня. Постраждали тіло, обличчя, дихальні шляхи і кінцівки. Його госпіталізували у клінічну лікарню обласного центру в середньому ступені важкості.


Про Захід