На вул. Яремчука с. Наварія Пустомитівського району Львівської області учора, з березня, вибухнув газовий котел.
Прилад знаходився у підвалі одноповерхового будинку. Вибухова хвиля вибила вікна і вхідні двері підвалу, пошкодила металопластикове вікно, повідомляють “Варіанти”.
Через НП власник будинку, чоловік 1943 року народження, отримав опіки ІІ-ІІІ ступеня. Постраждали тіло, обличчя, дихальні шляхи і кінцівки. Його госпіталізували у клінічну лікарню обласного центру в середньому ступені важкості.
