В обласному центрі на вішалці своєї шафи повісився 9-річний хлопчина.
У суботу Ілля повернувся від бабусі і цілу неділю був удома з батьками. Наступного дня залишився сам, бо батьки пішли на роботу. Мати, коли повернулася, застала сина повішеним у шафі, повідомляє “Кореспондент” з посиланням на прес-службу обласного МВС.
Усі, хто знав хлопчину, кажуть що він був веселим і життєрадісним. Батьки піклувалися про нього і забезпечували. Наразі порушено кримінальну справу, експертиз'ясовують причину смерті хлопчика.
