Зареєстрували 26 мешканців Хмельниччини з підозрою на COVID-19

Опубліковано:

Станом на 28 травня на території Хмельницької області за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» зареєстровано з підозрою на COVID-19 – 26 людей (2 дітей, 2 лікаря). Госпіталізовано – 6 людей, на амбулаторному лікуванні перебуває 20 хворих, в тому числі 2 дитини і 2 лікаря.

Контактні особи встановлюються, проводяться заходи з дезінфекції.

За добу обласним лабораторним центром проведено 211 досліджень біоматеріалів. Всього проведено 6772 дослідження.

На 28.05.2020 року всього в області на самоізоляції перебувають 1315 людей за приписом лікарів. Їм надається допомога у доставці продуктів харчування та предметів першої необхідності.

Протягом доби здійснено 461 виїзд бригад екстреної медичної допомоги, у тому числі до 3 пацієнтів з підозрою на коронавірус з госпіталізацією, до 3 – з ГРВІ, 1 людина госпіталізована, до 2 хворих на пневмонію, госпіталізовано.

Здійснено 7 виїздів мобільних медичних бригад для забору біологічного матеріалу, якими відібрано 81 зразок для лабораторної діагностики методом ПЛР.

Нагадуємо, що відповідно до наказу МОЗ України від 20.05.2020 № 1227 “Про затвердження Змін до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)” особи, що контактували з підтвердженим випадком захворювання на коронавірусну інфекцію знаходяться на самоізоляції, забір зразків біоматеріалу для ПЛР або ІФА дослідження відбираються на 14-у добу після останнього контакту з хворим.

Людина вважається такою, що одужала від COVID-19 при наявності 1 негативного ПЛР тесту та висновку лікаря про одужання пацієнта.

Про Захід