Регіональні Новини Соціум

Закарпатці закупили на зиму понад 3 мільйони кубометрів газу за акційною ціною

2505 закарпатців скористалися акцією «Твоя енергонезалежність», підготувавши для себе запас газу на опалювальний сезон 2020-2021 років. Разом вони запасли на зиму понад 3,7 млн кубометрів газу на суму 18,2 млн гривень.

Кількість закарпатців, які скористалися акцією цього року, на 44% більше, ніж минулого, каже директорка ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторія Томинець.

«У 2019 році учасниками акції «Твоя енергонезалежність» на Закарпатті стали 1739 домогосподарств. Цього ж року маємо понад 2,5 тисячі абонентів, які наперед за акційними цінами сплатили за той об’єм газу, який використають взимку. То ж бачимо, що з року в рік закарпатці стають ощадливішими. В середньому в межах акції кожна родина придбала на зиму 1500 кубометрів природного газу», – зазначає Вікторія Томинець.

Свій «газовий запас» закарпатці почали споживати з 1 жовтня. В період використання зарезервованих кубометрів клієнти «Закарпатгаз Збуту» сплачуватимуть лише один рахунок – за доставку газу.

Куплений резерв газу можна використовувати до 31 березня 2021 року.

Якщо ресурс буде витрачено раніше, учасники акції отримуватимуть блакитне паливо на загальних умовах – за поточною ціною у період споживання. Якщо станом на 1 квітня 2021 р. об’єм використаного газу буде меншим передплаченого, залишок коштів буде повернено або зараховано на рахунок майбутніх платежів.

Слідкувати за використанням свого «газового запасу» клієнт може в особистому кабінеті на сайті 104.ua або в рахунку, який постачальник надсилатиме щомісяця.

ТОВ «Закарпатгаз Збут»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

69 + = 76