Закарпатцеві колесо розчавило обличчя: медики відновили кістковий каркас (Фото 18+)

Опубліковано:

Щелепно-лицьова хірургія Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака – єдина в регіоні, яка надає спеціалізовану медичну допомогу пацієнтам з патологіями щелепно-лицьової ділянки.

15 лютого в Хусті 47-річний чоловік отримав травму під час демонтажу колеса, яке відірвалося і вдарило його в обличчя. Пацієнт спочатку був госпіталізований в Хустську лікарню, де йому була надана медична допомога. Після стабілізації загального стану та консультацій з лікарями ЗОКЛ ім. А. Новака, було прийнято рішення перевести пацієнта у відділення щелепно-лицьової хірургії для оперативного лікування.

За словами завідувача підрозділу Олега Лесіва, після обстеження чоловіку було діагностовано важку поєднану краніофаціальну травму, вдавлений перелом лобної та скроневої кістки, повний відрив лобно-виличного шва, латеральної стінки орбіти, важка контузія очного яблука, численні садна та гематоми.

«Нами проведено оперативне лікування, встановлено три титанові пластини,  повністю відновлено орбіту, прикус, очне яблуко виведено в фізіологічне положення. Операція пройшла успішно», – зазначив Олег Лесів.

За словами лікаря, у пацієнта ще зберігається незначна асиметрія обличчя за рахунок післяопераційних набряків, що буде усунено після проведення косметичної та офтальмологічної корекції.

Пацієнт розповів, що почувається добре і дякує лікарям за збережене обличчя, а всьому медперсоналу – за турботливе ставлення до нього.

У Закарпатській обласній клінічній лікарні імені Андрія Новака вкотре закликають громадян дотримуватися правил техніки безпеки під час роботи з різним обладнанням, щоб уберегтися від непередбачених наслідків.

Вікторія Андрусяк

Про Захід