Закарпаття: облрада розглянула проєкти рішення, які пропонуються на сесію

Опубліковано:

В облраді профільна комісія з питань регламенту розглянула проєкти рішення, які пропонуються на сесію
Сьогодні, 25 вересня, відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської роботи, етики, нагороджень, правових питань та антикорупційної діяльності, яку провела її голова Єва Якушева.


Серед профільних питань, які пропонуються на розгляд чергової сесії обласної ради – Про повноваження голови обласної ради VIII скликання. Йдеться про надання повноважень у міжсесійний період від імені обласної ради за погодженням із постійною комісією з питань регіонального розвитку, майна та приватизації надавати функції замовника будівельних робіт для реалізації проекту «Реконструкція нежитлової будівлі літери «Б» з добудовою за адресою: вул. Грибоєдова, 20 «Б» в м. Ужгород» міжнародним партнерам, донорам, благодійним фондам з подальшим їх схваленням на пленарному засіданні сесії обласної ради за умови розгляду.
Крім того, обговорили проєкт рішення «Про обрання представників громадськості до складу комісії Управління поліції охорони в Закарпатській області». Запропонували до складу комісії включити обласних депутатів Юдіту Петеї та Єву Якушеву.


Зазначені питання члени комісії підтримали та разом із іншими проєктами скерували на розгляд президії та чергової сесії облради. Участь у роботі комісії узяли: Роман Сарай, Мирослав Щербей, Микола Сличко, Юдіта Петеї.

Пресслужба Закарпаття облради

Про Захід