Закарпаття підписало договір з чеським фондом щодо ремонту будівель для переселенців (Фото)

Опубліковано:

Голова Закарпатської облради Володимир Чубірко, директор Комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад Закарпаття» облради Антон Громовий, директор Свалявського професійно-будівельного ліцею Олександр Власик та Наталія Мацькова — проєктний менеджер Благодійного Фонду «Карітас Чеської Республіки» у Мукачеві підписали договір про надання благодійної допомоги у натуральній формі.

Після перемоги, коли тимчасово розміщені українці зможуть повернутися додому, оновлені приміщення використовуватимуться для потреб студентів та викладачів закладів облради.

Як повідомив Володимир Чубірко, мова йде, зокрема, про понад 670 квадратних метрів, які заплановано відновити у гуртожитку Свалявського професійно-будівельного ліцею та про облаштування збірних будиночків на територіях того ж будівельного ліцею у Сваляві та Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. М. Данканича.

За словами Наталії Мацькової, роботи заплановано завершити, за сприятливих погодних умов, до кінця поточного року.

Усім сторонам за підтримку подякував директор Свалявського професійно-будівельного ліцею Олександр Власик і додав, що наразі у гуртожитку закладу мешкають 67 внутрішньо-переміщених осіб, які потребують покращення житлових умов.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Про Захід