Закарпатський ГУНП розпочав службове розслідування бездіяльності березнянських полісменів

Опубліковано:

Мова йдеться про звинувачення у бездіяльності великоберезнянської поліції у справах Ужанського нацпарку, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Керівництво Головного управління Національної поліції в Закарпатській області взяло на особистий контроль розслідування трьох кримінальних проваджень, пов’язаних із діяльністю Ужанського національного природного парку. Крім того, розпочате службове розстеження

Останнім часом в ЗМІ з’явилося ряд негативних публікацій про події, пов’язані зі зміною керівництва Ужанського національного природного парку. Зокрема, лунають звинувачення і на бездіяльність поліції.

Повідомляємо, що за всіма зверненнями, що надійшли в поліцію від обох сторін конфлікту, розпочато досудове розслідування, відкрито 3 кримінальні провадження. Одне з них, за ст.125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження) уже скеровано до суду.
Інші кримінальні провадження перебувають на стадії розслідування. Проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії. Розслідування даних кримінальних проваджень перебуває на контролі керівництва Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

Щодо звернення новопризначеного керівника Ужанського національного парку Василя Пацкана про бездіяльність працівників поліції Великого Березного призначено службове розслідування, яке проводить ГУНП області.

Про Захід