Регіональні Новини Соціум

Закарпатські рятувальники вчилися ліквідовувати наслідки ДТП за євростандартами (Фото)

Рятувальники Закарпаття знов переймають досвід іноземних колег та навчаються долати надзвичайні ситуації, зокрема й ліквідовувати наслідки дорожньо-транспортних пригод за станартами країни Євросоюзу – королівства Нідерланди. З цією навчально-треніговою місією на Закарпаття з дводенним візитом завітали представники фундації Onderlinge Zorg Oekraïne, які провели з особовим складом двох пожежно-рятувальних підрозділів практичні навчання щодо ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди.

До навчань залучалися вогнеборці державного пожежно-рятувального поста с. Велика Добронь та 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Чоп 1-го державного пожежно-рятувального загону м. Ужгород. Фахівці рятувальної справи на чолі із тренером та вогнеборцем з пожежної команди Кеннемерланд (провінція Північна Голландія) Гансом Ден Гартогом навчали закарпатських вогнеборців деблокувати постраждалих із розтрощеного кузова автомобіля. При цьому потрібно це робити так, щоб ще більше не травмувати потерпілу людину.

Також пан Ганс поділився досвідом пожежно-рятувальної справи у його рідному місті та в Нідерландах зокрема. Так, відстань між пожежними частинами в них не може бути більшою ніж 20 кілометрів, адже тоді радіус дії вогнеборців є оптимальним для реагування та часу прибуття за викликом. Окрім того, колега розповів про розвиток добровільних формувань та зазначив, що більша частина пожежних (близько 20 тисяч) в їхній країні ліквідовують надзвичайні ситуації та пожежі на добровільних засадах. Правда, є й професіонали, їхня кількість значно менша – близько 6000.

У ДСНС України у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

96 − = 89