Закарпатські прикордонники розповіли школярам про свою професію

Опубліковано:

У рамках військово-патріотичного виховання молоді військовослужбовці прикордонних підрозділів Волинського загону зустрілися з учнями навчальних закладів прикордоння.

Розповівши хлопцям і дівчатам про особливості служби охоронців держрубежу, продемонстрували озброєння, військову техніку, яку використовують у повсякденній діяльності та під час виконання бойових завдань. Охочі повправлялися у збиранні та розбиранні автомата. Молодь з цікавістю спостерігала за роботою оператора безпілотного авіаційного комплексу й інструктора службового собаки.

Дітям також показали порядок роботи мобільної вогневої групи, яка протидіє безпілотним літальним апаратам, а також мобільного тепловізійного комплексу. Його прикордонники використовують задля тривалого несення служби зі спостереження за певною ділянкою кордону. За допомогою технічних засобів та програмного забезпечення, яким обладнаний комплекс, військові можуть швидко виявляти, розпізнавати та ідентифікувати, як в денний, так і в нічний час доби, різні типи цілей, визначати напрямки їх руху та супроводжувати переміщення.

Окрім того, своїм бойовим досвідом з молоддю поділилися прикордонники, які боронили Україну на передовій.

Ми завжди раді таким зустрічам і готові розповісти дітям про свою діяльність. Прикордонник – престижна професія, а захист державних рубежів є справою честі кожного військовослужбовця Держприкордонслужби. Тож робимо усе для того, щоб вигнати ворога з нашої землі, аби майбутнє підростаючого покоління українців було під мирним небом України.

Західне-регіональне управління Держприкордонслужби України

Про Захід