Регіональні Новини Соціум

За 9 місяців цього року в Закарпатті вакциновано лише 48% населення

Як вже сьогодні повідомляв “Про Захід”, в Ужгороді ще у двох осіб підтверджена дифтерія, і ще 12 підлягають госпіталізації.

Директор КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня Закарпатської обласної ради» – Михайло Поляк відзначив, що вакцина в області є у достатній кількості і ще раз закликав населення вакцинуватися.

«Ми хочемо донести до населення, що треба щепитися, чекати не потрібно, бо ми ні до чого хорошого не дочекаємося. Ми вже просимо про це впродовж трьох років. Ми попереджали про це неодноразово, що після спалаху кору, у нас буде дифтерія, і ми просимо всіх щепитися.

У нас все буде у порядку, якщо суспільний імунітет буде 95 і більше відсотків. А поки в нас не буде такого імунітету, ми можемо чекати на спалахи будь-якої керованої інфекції.

Закарпатська область забезпечена вакцинами, які потрібні, на 123%. А якщо говорити про щеплення в області, то в цілому воно виконане на 48%. 46% – це план вакцинації і на 53% – це план ревакцинації. То про який ми можемо говорити суспільний імунітет?», – наголосив Михайло Поляк.

«Про Захід»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

56 − = 50