В Ужгородському замку влаштували квест та екскурсію для дітей (Фото)

Опубліковано:

День молоді –  свято творчості й натхнення, енергії та запалу, пізнання, самоствердження, любові і романтики. Юність й молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань. Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, скоро будуть визначати шляхи розвитку нашої країни.

З нагоди відзначення Дня Молоді в Закарпатському обласному краєзнавчому музеї 12 серпня науково-освітнім відділом проводився пізнавально-розважальний захід «Історія Закарпаття. Таємниці закарпатських замків».

Учасниками заходу були вихованці Літньої школи вчительки Мері від Caritas Мукачівської греко-католицької єпархії. Завідувач відділу Марія Марич провела з дітьми освітнє заняття, в якому вони розширювали свої знання з історії нашого краю.

Після заняття, діти взяли участь у захоплюючому квесті «Розгадай таємниці замків», в якому змогли закріпити свої знання, даючи відповіді на питання та заробляючи бали. Діти розвивали вміння  орієнтуватися у просторі, працювали в командах, вчилися чітко й швидко формулювати думку, логічно та творчо міркувати. Вони згуртовувалися, розвивали у собі якості лідера та мали можливість проявити свої таланти.

На завершення, діти відвідали виставки та експозиції музею і прослухали цікаву екскурсію, яку провела ст. науковий співробітник науково-освітнього відділу Маріанна Лангвізер.

Учасники заходу отримали багато приємних вражень та велике задоволення.

Заввідділу науково-освітньої роботи Марія Марич

Про Захід