В Ужгороді відкрили виставку до ювілею Кароя Мейсароша, на Волині хлопець зламав хребет, а з львівського аеропорту евакуюють людей

Опубліковано:

Портрети Кароя Мейсароша і його дружини Амалії, рукописи з книгами та інші особисті речі — усе це презентували на виставці. Їх віддав музею для тимчасового користування праправнук Мейсароша Михайло Фединишинець. Каже: як відзначити 200-річчя предка, він думав упродовж року. І йому запропонували це зробити в краєзнавчрму музеї.

“Все, що в мене є від Кароя Мейсароша: це портрети, які зберігалися у його сина, якого теж так звали. Потім воно уже перейшло нашій родині. Висіли ці портрети над ліжком моєї мами, відколи я себе пам’ятаю. Років сорок точно”, — розповів правнук Кароя Мейсароша.

16-річний Володимир Фурманюк з села Вигуричі Луцького району при пірнанні зламав хребет.

Про це у Фейсбуці повідомила його односельчанка Оксана Краля.

Хлопець, який втратив через хворобу маму, навчається в інтернаті.

Днями приїхав до сестри в гості, у спеку пішов купатися і, пірнувши, зламав хребет.

Зараз хлопець в лікарні. Сестра не спроможна сама повністю оплатити лікування, тому і звертається до людей за допомогою.

150 тисяч гривень потрібно Володі на операцію. Після неї він має шанс встати на ноги і зможе ходити.

Зранку середи, 21 липня, у львівському аеропорту пасажири виявили підозрілу сумку. На місце події виїхали поліцейські і вибохотехніки. Зараз проводиться евакуація всіх працівників та пасажирів.

Про Захід