В Ужгороді сталося дві пожежі

Опубліковано:

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж чергової доби станом на 7:00 12 травня для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 24 виїзди, з яких один – хибний.

Щодо обстановки з пожежами:

11-го травня о 10:22 надійшло повідомлення про загорання дерева за адресою: м. Ужгород, вул. Анкудінова. Пожежею знищено дерево. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород.

11-го травня о 13:04 надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: м. Ужгород, вул. Жемайте. Вогнем пошкоджено вхідні двері. На гасіння залучались дві одиниці техніки 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород.

Ще упродовж зазначеного періоду на території області зафіксовано 3 випадки загорання сухої трави, чагарників та сміття на відкритих територіях. Найбільше горіло на Мукачівщині – 2 випадки. Також одна аналогічна пожежа сталася на Ужгородщині. Усього пожежами знищено 0,43 га сухої трави й чагарників.

Аналіз пожеж сухотрав’я та сміття на відкритій території: зф початку 2023 року (станом на 23:00 11 травня) підрозділи оперативно-рятувальної служби Закарпатської області в екосистемах краю ліквідували 99 пожеж. Загальна площа знищеної сухої трави, чагарників та сміття становить 30,46 га.

Некласифікованих надзвичайних подій не зареєстровано.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід