Події Регіональні Новини

В Ужгороді на вулиці Собранецькій тривають аварійно-відновлювальні роботи водоканалу (Фото)

Сьогодні в Ужгороді водоканал проводить аварійно-відновлювальні роботи на вулиці Собранецькій (біля “Капітанського мостика” та будинку №3). Проїзд для авто там ускладнено. А на вулиці Загорській – від Закарпатської до Івана Франка – рух планують перекрити з 13.30 – ремонтуватимуть ділянку каналізаційної мережі на вулиці Загорській.

Також ремонтують лінії вуличного освітлення – на вулицях Юрія Гагаріна, Августина Волошина та на алеї біля школи №19.

Працівники КП “КШЕП” прочищають зливоприймачі на вулицях Василя Верещагіна, Загорській, Слов’янській набережній.

На зелених зонах вулиці Шумної та на площі Богдана Хмельницького висаджують кущі гібіскуса.

Обслуговуючі підприємства прибирають закріплені за ними ділянки, вирізають поросль на площі Богдана Хмельницького. Стихійні сміттєзвалища ліквідовують на вулицях Оноківській, 12, Минайській, 11, В’ячеслава Чорновола , Бориса Тлехаса, 88, Володимирській, 84, Капушанській, 175, Тиводара Легоцького, Адама Міцкевича, Федора Достоєвського, 20, Олександра Богомольця, 14, Генерала Свободи. На кладовищах Кальварія та Барвінок прибирають та вивозять сміття.
На площі Шандора Петефі підрядна організація за власний рахунок у рамках гарантійного ремонту відновлює покриття велосипедної доріжки. Продовжують капремонт площі Шандора Петефі – на проїжджій частині роблять покриття з кам’яної бруківки.

Капітальний ремонт внутрішньоквартальних територій проводять за адресами: вулиця Капушанська, 157, 149, вулиця Бориса Тлехаса, 93-95, проспект Свободи, 40.

Підготовчі роботи до капітального ремонту майданчика для розвороту авто роблять на вулиці Миколи Бобяка.

На світлинах – роботи на вулиці Собранецькій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30 − = 24