Економіка Закарпатські новини

В Ужгороді через конкурс обиратимуть банк для фінансового лізингу на придбання автобусів

Внесли сьогодні на виконкомі і зміни до Порядку відбору банківської установи для укладання договору фінансового лізингу комунальним підприємством „Ужгородський муніципальний транспорт”, інформує пресслужба міськради.

Заплановано оголошення та проведення конкурсу з відбору банківської або фінансової установи для укладання договору фінансового лізингу на придбання автобусів КП «Ужгородський муніципальний транспорт». Предмет лізингу – 7 міських автобусів із низьким рівнем підлоги із пасажиромісткістю не менше 100 осіб.

Внесли сьогодні і зміни до рішення виконкому (від 12.09.2018 № 271) «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у місті Ужгород» – зменшено винагороду оператора з 10% до 7% із кожної транзакції у безготівковій формі з використанням платіжної картки та паперового QR-квитка в автобусах перевізників. Також зменшено, з 10% до 5%, – при оплаті з використанням електронного QR-коду.

Внесено й інші зміни технічного характеру, зокрема й щодо терміну дії договорів з оператором, який забезпечує роботу системи електронного квитка, міськрадою та перевізниками (3 роки з моменту визначення переможця конкурсу, до 14 листопада 2021 року).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 73 = 82