В Ужгороді автобуси №11 їздитимуть за новим маршрутом

Опубліковано:

Ще одне питання, яке розглянули сьогодні на позачерговому засіданні виконкому – припинення в Ужгороді обслуговування приватним перевізником міського автобусного маршруту № 5 “пл. Корятовича – Залізничний вокзал”.

Коли 11 жовтня приватний перевізник припинив обслуговувати маршрут № 5 „пл. Корятовича – Залізничний вокзал” (заяву про припинення перевізник надіслав лише 7 жовтня 2020 року), до міськради надійшло чимало скарг про необхідність такого сполучення і про те, що без нього потерпають також жителі вулиць Івана Айвазовського, Івана Панькевича, Електрозаводської. Тому міський голова Ужгорода запропонував винести на розгляд виконкому рішення про укладення договору на 1 рік із переможцем конкурсу, який відбувся 12 жовтня 2020 року, по маршруту „вул. Володимирська – Залізничний вокзал” (через вул. Загорську, пл. Корятовича), уже із поточного тижня.

Нагадаємо: щоб пасажири в Ужгороді не мусили робити пересадки і двічі платити, проводиться корегування автобусної маршрутної мережі, об’єднання або закриття коротких маршрутів. Натомість формуються довгі маршрути, які охоплюють декілька мікрорайонів міста. Так, одним із раніше прийнятих рішень виконкому об’єднали в один – маршрут №11 – маршрути № 5 „пл. Корятовича – Залізничний вокзал” та № 11 „пл. Корятовича- гіпермаркет „Нова лінія”- вул. Володимирська (через вул. Загорську). Схемою нового маршруту під №11 передбачено, що і в прямому і в зворотному напрямку він їхатиме вулицями Івана Айвазовського, Івана Панькевича, Електрозаводською.

Члени виконкому сьогодні на позачерговому засіданні підтримали міського голову і незабаром за маршрутом №11 автобуси їздитимуть від вул. Володимирської до залізничного вокзалу через гіпермаркет “Епіцентр” вулицю Загорську, площу Корятовича, вулицю Електрозаводську, Івана Анкудінова і так само зворотним маршрутом до вул. Володимирської. Маршрут №5 „пл. Корятовича – Залізничний вокзал” буде закрито та вилучено із маршрутної мережі.

Ще одним рішенням на виконкомі ввели в дію пропозиції конкурсного комітету про переможців конкурсу з визначення перевізників на 13 міських автобусних маршрутах. Лише на обслуговування 3-х маршрутів із перевізниками, які брали участь у конкурсі, буде укладено договори на 5 років. Ще на 8 маршрутах укладуть договори лише на рік, бо претенденти на деякі маршрути не надали автобуси, які б відповідали, визначеному умовами конкурсу, рівню перевезень. На 2 маршрути оголосять новий конкурс.

Ужгородська міськрада

Про Захід