Регіональні Новини Соціум

В Оноківській ОТГ створять молодіжну раду та молодіжний хаб

Про це йшлося під час виїзного засідання в Невицькому за участі керівника Закарпатського регіонального офісу Програми ULEAD з Європою/ULEAD with Europe Микола Сюсько.

Також участь в консультації взяли заступник Оноківського сільського голови Михайло Лаба, спеціаліст із соціально-економічного розвитку Оноківської ОТГ Любов Угрин, представники Закарпатської молодіжної ради Ернест Самсончик та Olena Bilanina.

Керівництво Оноківської об’єднаної громади прагне залучати місцеву молодь до процесів місцевого самоврядування і одним з найефективніших інструментів для цього є створення молодіжної ради. Учасники консультації обговорили питання розробки та впровадження цього інституту в громаді, питання юридичного характеру (підготовка положення, процес прийняття рішення на сесії тощо), а також можливості розвитку молодіжної ради та залучення додаткових ресурсів під цей напрямок.

Іншим питанням консультації стала стратегія розвитку Оноківської ОТГ. Нещодавно в громаді пройшло перше засідання робочої групи з розробки стратегії. Наразі ж тут готуються до опитування мешканців і представників місцевого бізнесу та проведення соціально-економічного аналізу ОТГ. До останнього будуть залучені й експерти Регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 3 =